Stylizacje dla zabieganych mam

Każda mama wie jak wymagająca i czasochłonna jest opieka nad naszymi najdroższymi maluchami. Często brakuje nam czasu na rzeczy, które codziennie robiłyśmy przed ciążą. Osobiście nie posiadam zbyt dużego zmysłu modowego i kiedyś często stałam przed klasycznym dylematem „w co się ubrać?”. Kiedyś mogłam sobie pozwolić żeby spędzić kilkanaście czy kilkadziesiąt minut nad wyborem ciuchów na kolejny dzień. Teraz będą szczęśliwą acz zabieganą mamą dwójki dzieci po prostu nie mam na taki rzeczy czasu. Jednak wychodząc z domu nawet jeśli tylko na zakupy czy do lekarza to wypada jakoś wyglądać.

Tu z pomocą przyszedł mi internet. Skoro nie mam czasu dobierać sobie garderoby to może warto skorzystać z gotowych pomysłów na stylizacje innych internautek. Znalazłam kilka serwisów internetowych, które zbierają pomysły na różne outfity. Oczywiście z miejsca odrzuciłam stylizacje na imprezę, elegancki zestawy do biura itd. Znalazłam za to kategorię idealna dla siebie – stylizacje codzienne czyli wogodne, casualowe outfity, w których po pierwsze czuje się komfortowo, a po drugie nadają się do załatwiania większości codziennych spraw. Oczywiście nie traktuje dostępnych w sieci stylizacji jako dokładne przepisy, a bardziej jako inspiracje do wykorzystania zawartości własnej szafy.

Być może dla Was problem „w co się ubrać” jest kompletnie przyziemny i wyimaginowany. Jednak mi przedstawione powyżej rozwiązanie pomogło zaoszczędzić 20-30 min dziennie, a chyba każda świeżo upieczona mama wie jak ważna jest chociaż chwila dla siebie.

Stylizacja-jesienna-w-kratkę

Stylizacja-casual-z-płaszczem

Stylizacje dla zabieganych mam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *